Poznaj naszą firmę

Agencja interaktywna Łódź | Agencja SEM Łódź

INTERSEM –  doświadczenie zdobyte przez lata oraz świeżość i kreatywność generowanych pomysłów.

Porojektujemy Twój sukces w internecie

INTERSEM to nowoczesna agencja interaktywna, w której stawiamy na rozwój Twojego biznesu w internecie. Dzięki profesjonalnej stronie internetowej zaprojektowanej zgodnie z najnowszymi trendami wzrasta jakość Twojego biznesu w oczach internautów, a Ty otrzymujesz narzędzie do generowania leadów.

Poprzez zastosowanie rozmaitych narzędzi marketingu internetowego wspieramy firmy w budowaniu profesjonalnego wizerunku, co prowadzić ma do wzrostu sprzedaży i popularności w internecie.

Lubimy to co robimy, dlatego realizowane przez nas projekty, to połączenie pasji, kreatywności i wieloletniego doświadczenia co daje blisko 100% skuteczności w naszych działaniach.

Jeżeli czujesz, że nie wykorzystujesz możliwości jakie oferuje marketing internetowy – skontaktuj się z nami. Przeprowadzimy dla Ciebie skuteczną kampanię promocyjną w internecie, zdobędziemy potencjalnych klientów, wypromujemy Twoją markę w social media oraz zaprojektujemy nową lub udoskonalimy Twoją obecną stronę internetową.

Tyberiusz Antczak
Właściciel

Kilka słów o mnie

Od ponad 6 lat zajmuję się zawodowo tworzeniem i zarządzaniem kampaniami e-marketingowymi dla produktów i usług w sektorze B2B. Projektuję także strony internetowe z nastawieniem na wykorzystanie ich w generowaniu leadów i budowaniu profesjonalnego wizerunku w Internecie.

Nasz zespół

Ludzie w INTERSEM to najważniejsze ogniwo. Tak naprawdę od zgranego, doświadczonego i kreatywnego zespołu zależy pomyślność całego projektu. Nasz zespół tworzą ambitni i pełni pomysłów ludzie, dla których praca to jednocześnie hobby. Dzięki temu wkładają w swoje działania dużo zaangażowania i świeżości. Efektem naszej współpracy są nowoczesne i profesjonalne strony internetowe, skuteczne kampanie marketingowe oraz nieszablonowe projekty graficzne.

Nasze umiejętności

90%
#7c7c7c
Google AdWords

90%
#7c7c7c
Email Marketing

90%
#7c7c7c
Projektowanie www

90%
#7c7c7c
Social Media