Praca – Kariera

Dołącz do nas i rozwijaj się z nami.

Potrafisz zrobić w internecie coś więcej niż tylko przeglądać wall na fejsie? Projektujesz i sprawia Ci to frajdę? Aplikuj do nas.

Szukasz stażu lub praktyki zawodowej w agencji interaktywnej?

Jeżeli interesuje Cię front-end / back-end / grafika komputerowa / e-marketing – już coś potrafisz, ale jeszcze więcej chcesz się nauczyć – prześlij do nas swoje CV. Napisz kilka zdań dlaczego chcesz rozwijać się w tym kierunku i nie zapomnij o linku do portfolio.

Szukamy odważnych, kreatywnych i ambitnych osób, które swoją pracę traktują jak hobby.

Zainteresowaliśmy Cię naszą propozycją? Świetnie. Być może już niedługo dołączysz do naszego zespołu.

Napisz do nas na praca@intersem.pl.

Intersem Agencja Interaktywna poszukuje administratora wordpress / prestashop do stałej współpracy.
Praca polega na obsłudze stron opartych o CMS wordpress oraz sklepów prestashop.

Zadania:

  • administracja stronami internetowymi (tworzenie nowych podstron, modyfikacje istniejących treści i struktury strony),
  • bieżąca aktualizacja treści stron www na podstawie otrzymanych materiałów (artykuły, opisy, zdjęcia, filmy),
  • tworzenie i zarządzanie strukturą menu w prestashop,
  • zarządzanie modułami,
  • dodawania produktów do sklepu – zdjęcia, opisy, cechy.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość paneli administracyjnych wordpress i prestashop,
  • dobra znajomość html i css,
  • przynajmniej podstawowa wiedza z zakresu SEO,
  • zaangażowanie i dobra organizacja pracy,
  • dokładność i rzetelność w wykonywaniu zadań,
  • mile widziana umiejętność tworzenia estetycznych grafik.

Oferujemy:

  • zdobycie doświadczenia przy różnorodnych twórczych projektach,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość pracy zdalnej lub w biurze w Zgierzu,
  • dogodną formę rozliczenia.

Osoby zainteresowane współpracą prosimy o przesłanie CV na adres praca@intersem.pl z dopiskiem w temacie “Administrator wordpress“. Mile widziane portfolio wcześniej wykonanych prac.

Zastrzegamy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Już wkrótce.

Nie znalazłeś/łaś oferty pracy, która Cię interesuje?
Internet to Twoje życie – projektujesz nowoczesne strony internetowe, tworzysz kreatywne projekty graficzne lub piszesz nietuzinkowe artykuły?

Aplikuj do nas. Wyślij swoje CV i napisz dlaczego właśnie Ty jesteś odpowiednią osobą dla nas i dlaczego właśnie my jesteśmy odpowiednią firmą dla Ciebie.

Czekamy… może właśnie na Ciebie.