RZ Reklamy – agencja reklamowa, drukarnia internetowa

Strona internetowa i sklep internetowy oparta na systemie CMS WordPress / Woocommerce stworzona dla agencji reklamowej i drukarni internetowej z woj. łódzkiego, która swoim zasięgiem obsługuje klientów z całej Polski.

Strona posiada funkcjonalność zamawiania produktów / usług wydruku materiałów reklamowych, dodanie własnego projektu lub zamówienie go razem z wydrukiem. Zamówione materiały dostarczane są w szybkim tempie, a płatność odbywa się poprzez płatności online.

Głównym założeniem przy projektowaniu serwisu było uproszczenie procesu składania zamówienia na materiały reklamowe. Poprowadzenie użytkownika przez proces zamówienia bez zbędnych bodźców rozpraszających uwagę. Minimalistyczny layout uwydatnia produkty i skupia na nich cała uwagę. Zdjęcia produktów są duże a zastosowany font czytelny, także na urządzeniach mobilnych. Struktura jest intuicyjna i jak najbardziej spłaszczona. Proces decyzyjny ma zapadać szybko aby internauta nie musiał długo szukać interesujących produktów i ich konfiguracji.

Od samego początku uruchomienia serwisu rzreklamy.pl cieszył się on dużą popularnością i zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów.

Klient: RZ Reklamy